Nauczymy Cię gotować!

Zdobądź umiejętności zawodowe w branży gastronomicznej!

O nas

Jesteśmy instytucją szkoleniową ukierunkowaną na podnoszenie kompetencji zawodowych zainteresowanych osób. Od kilku lat z powodzeniem realizujemy szkolenia na rynku, o czym świadczy wysoki poziom zadowolenia naszych słuchaczy. Naszą główną domeną jest zapewnienie kursantom jak największej ilości godzin kursu przy możliwie najniższej cenie.

 

Miejsca szkoleń

Zajęcia odbywają się w odpowiednio wyposażonych salach szkoleniowych - posiadających sprzęt multimedialny w postaci rzutnika, laptopa, tablicy czy flipcharta. Z kolei zajęcia praktyczne mają miejsce w sali przystosowanej do praktyki, wyposażonej w sprzęt gastronomiczny niezbędny do przygotowywania różnego rodzaju potraw.

 

Oferta szkoleń

Oferujemy Państwu możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych kursach z tematyki gastronomicznej - kucharskich, cukierniczych, carvingu, baristy, barmańskich w największych miastach w Polsce.

Kursy te zapewnią Państwu przygotowanie teoretycznie do zdania egzmainu wewnętrznego, jak również praktyczne do sporządzania różnorodnych potraw podczas egzaminu z umiejętnosci praktycznych.  Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą przede wszystkim doświadczenie zawodowego w obszarze gastronomii. Niejednokrotnie posiadają wieloletni staż pracy w jednych z największych marek restauracyjnych czy hotelowych w Polsce.

 

Co oferujemy?

Jako nieliczni na rynku szkoleniowym oferujemy naszym kursantom możliwość zdobycia zaświadczenia zgodnego z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) poświadczającego odbycie kursu  i podniesienie kompetencji zawodowych. Dodatkowo nasi kursanci uzyskują dyplom potwierdzający kwalifikacje w ramach grupy zawodowej.

 

Dofinansowane szkolenia

Jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy? Szukasz nowego zajęcia, chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i pracować w ciekawym zawodzie.

Oto kilka kroków które powinieneś wykonać:

  • udaj się do swojego Urzędu Pracy do działu szkoleń
  • wskaż naszą placówkę szkolącą oraz numer z Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.14/00239/2005
  • pobierz w urzędzie wniosek o szkolenie indywidualne i dostarcz go do naszego biura, koordynator wypełni go zgodnie z wymogami Twojego urzędu
  • zanieś wypełniony wniosek do PUP
  • oczekuj na decyzje

Z chęcią odpowiemy na każde pytania! Zadzwoń lub napisz.

 

Koordynator kursów gastronomicznych:

Sylwia Dobrowolska

nr tel. 22-622-13-09 wew. 808

kom. +48 534 735 567

mail: sylwia.dobrowolska@gowork.pl

 

Dane firmy:

Gowork.pl

ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa

te.l. 22 622 13 09

Zapraszamy do kontaktu. Biuro czynne: pon - pt 8.00-18.00 oraz sob 8.00-16.00

Tel.: +48 22 6221309
E-mail: kursy.kucharskie@gowork.pl